Испливаа шокантни детали околу разводот на Северина: Игор сака да ѝ го одземе ОВА…

13 декември, 2020
488369_igor-kojic-i-severina-kojic_ls


Веќе на големо се шпекулира дека пејачката Северина Којиќ и нејзиниот сопруг Игор не се во добри односи, поточно дека се разведуваат. Северина веќе некое време живее во родната Хрватска, а и двајцата веќе подолго време не објавуваат заеднички слики на социјалните мрежи, што само ги подгреа шпекулациите за разводот. Игор наводно се плаши дека Северина ќе ги предаде документите за развод, па нашол начин да ја спречи – ќе побара половина од целиот имот што го стекнале во брак!


„Игор очајно сака да си го спаси бракот, па затоа смета дека ќе успее во тоа ако и се закани на Севе дека ќе и одземе половина од се што имаат стекнато“, „Тој ќе изјави дека работел за неа како менаџер, и дека поседува и станови, автомобил, како и заштеди што ги има пејачката. Тој навистина ги договори нејзините настапи и учествуваше во изработката на нејзините неколку албуми, но Севе од друга страна не знае што да прави. Таа е многу очајна и тажна, поврзана е со Игор, но факт е дека кај нив не е се како што треба и дека не можат да најдат начин да го решат. Таа се надева дека со тек на време сè ќе се смири, а Игор е нетрпелив и затоа сè му се случува во главата. Сепак, тоа само може да ги отежни работите “, заклучува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi