Исплови тајната на Лепа Брена, стара повеќе од 20 години! Овој детал за нејзините синови скоро никој не го знае!

2 октомври, 2020
брена

Освен членовите на семејството, скоро никој не го знае ова

Фолк sвездата Лепа Брена е во брак многу години со поранешниот тенисер Боб Живојиновиќ, со кого има два сина – Стефан и Виктор.

Брена го роди Стефан во 1992 година, а помладиот син шест години подоцна. Иако синовите на Брена во јавноста се претставуваат како Виктор и Стефан, тие всушност не се нарекуваат така.

Имено, бидејќи и двајцата се родени во Америка, и двајцата имаат средно име, така што Стефан Емералд и Виктор Ернест пишуваат во своите документи.

View this post on Instagram

❤️🤟🏻

A post shared by Viktor Ernest Zivojinovic (@viktorernest) on

„Тие имиња се запишани во нашите документи, но мислам дека нема потреба да се изложуваат. Тие се чудни. „Роден сум во Њујорк, и Виктор во Мајами, и како и сите американски граѓани, и ние го имаме тоа средно име“, изјави Стефан пред три години.