Исповед на српската ријалити ѕвезда: Бремена завршив како бело робје

13 септември, 2020
Snezana-Ojdanic

Снежана Ојданиќ, учесничка во реалното шоу Задруга, раскажа шокантно признание за тоа како завршила бремена како бело робје, како и за самиот пат по кој требала да мине и тешките услови со кои се соочувала.


Сепак, таа реши да го роди детето, и покрај сите несреќи што и се случиле, и имаше голема поддршка од нејзините родители, иако се плашеше да им се обрати за помош, бидејќи таткото на нејзиното бебе не сакаше да се ожени со неа и да признае татковство.

Слушнете ја нејзината приказна во видеото: