ИЗБРКАНА ОД ЗАДРУГА! Милјана во ДУЕЛ – ШОК кога ќе слушнете колку проценти имала! (ВИДЕО)

19 октомври, 2020
рада цао

ГОТОВО Е!


Во „Задруга“, синоќа, како и скоро секоја недела, имаше отфрлање.
Членовите на Задруга овојпат ја избраа Милјана Кулиќ во номинациите, а Рада Васиќ имаше најмалку СМС-гласови од публиката и таа беше втора номинирана.

Во борбата за опстанок на имотот, првично беше организирана игра вечерва во која победата носи дуплирање на гласовите, а победата и припадна на Микси.

По удвојувањето, резултатот беше 94: 6 проценти, а Рада Васиќ ја напушти „Задруга“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum