ЈА ФАТИЈА ГОЛА ВО КРЕВЕТОТ, ЧЕКАЈТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ ШТО ПРАВИ: Оваа содржина не е за возрасни (ФОТО)

12 октомври, 2020
хелена

Оваа шармантна девојка, израсната во Раковица, често објавува фотографии на социјалната мрежа Инстаграм од луксузни патувања, но и скапа гардероба во која позира.

View this post on Instagram

😎 @lake_house_lux

A post shared by Helena Topalović (@helena_topalovic) on

Хелена е исто така одлична заводничка, која лудува по многу момци од домашната естрада, а сега оваа привлечна девојка сподели фотографија од креветот каде нејзиното голо тело е покриено само со јорган, додека пие шампањско.