ЈА ИСКРШИЛ НОГАТА НА ДВЕ МЕСТА! Додека Кристијан ги раскажуваше своите авантури, сите остнаа во шок! (ВИДЕО)

22 ноември, 2020
кристијан

Една од приказните што му нанела големи повреди на Кристијан ги шокираше сите!

Кристијан Голубовиќ го помина целиот ден раскажувајќи ги своите авантури од неговиот бурен живот. Една од приказните што му нанела големи повреди ги шокираше Тара Симов, Звездана Стевановиќ, Мишел Гвозденовиќ и Милан Јанковиќ Чорба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi