ЈА НАРЕКОА „ПРОСТАКУША“: Карлеуша објави фотографија на која и се гледаат гаќичките, а обожавателите ја БОМБАРДИРАА со коментари! (ФОТО)

28 септември, 2020
karleusa-660x450

Српската пејачка Јелена Карлеуша неодамна беше на забава, а за таа пригода облече бел фустан со длабоко деколте и уште подлабок шлиц кој достигнуваше сè до бутовите.

Во бели потпетици и пуштена коса, ЈК изгледаше навистина убаво, но последната фотографија што ја објави откри премногу. Имено, на фотографијата Јелена позира странично, го крена средниот прст, а шлицот во фустанот ѝ ги откри гаќичките.

Коментарите на фотографијата беа различни. Додека некои го фалеа нејзиниот став, други и велеа дека има „убави гаќички“, а трети не беа благонаклонети на нејзиното однесување и фотографија.

„Зошто секогаш мора да ја ставаш твојата пи..а во преден план? No hate… само ме интересира“, „Ти се гледа пи****а“, „Простакуша“, се само некои од коментарите на следбениците на кои оваа фотографија не им се допадна баш.

Инаку, Јелена е позната по контроверзни изјави и фотографии со кои често ги „пали“ социјалните мрежи.