Јелена, Јелена… Градите на Карлеуша се помоќни од моќниот автомобил во кој таа седи безобразно !

21 ноември, 2020
jelena-karleusa

„Дали понекогаш ти е ладно, жено?!“ Ја прашаа.

Ако нешто може да ве загрее во овие студени денови на крајот на ноември, сигурни сме дека тоа е Јелена Карлеуша!

Скоро и да нема комбинација на облека што не привлекува внимание, ниту поза што речиси ништо не ѝ остава на фантазијата.

И да може да го „сруши“ Инстаграм дури и кога само седи во автомобил и не прави скоро ништо – и тоа како може!

Бујните гради се во преден план додека позира во бесен автомобил, а позата …гори!

Како што се очекуваше, капата падна во втор план, а кој ќе го гледа покрај ваква сцена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi