Јелена Карлеуша ќе ви го „одземе здивот“ со новата објава!

22 септември, 2020
14194e857bcf7b4224109b28a84d3dc5

Имено, Јелена беше фотографирана во многу провокативни пози, а носеше длабоки чизми, гаќички во боја на кожа и топ што ги фасцинираше сите. Тој беше бел и се состоеше од реси и панделки, а на една од фотографиите Карлеуша носеше бела капа што го надополнуваше овој стајлинг.

„Биди најдобрата верзија за себе“, беше пораката што Јелена ја напиша покрај објавата, а коментарите постојано доаѓаа. Повеќето беа оние кои ставаа оган емотикони, но и оние кои изјавија дека пејачката конечно се врати на „белиот ѕид“, кој стана познат по тоа што Јелена е претежно фотографирана пред него.

ФОТО: Карлеуша во бикини на снимањето на „Ѕвездите на гранд“ - Медиасет.мк