Јелена Карлеуша за прв пат во својата кариера ги отвора вратите на гардероберот вреден милион долари: Да, ќе останете без здив!

26 декември, 2020
jelena-karleusa-ormar12-815x458

Вели дека знае дека секоја девојка сака да има убави работи, но признава дека сите брендирани парчиња на светот не значат ништо ако го немате она што е највредно

За прв пат во животот, во нејзината кариера, Јелена Карлеуша ја отвори вратата од нејзината гардероба и можеби не треба да се додава ништо повеќе за да се „скокотка“ имагинацијата на сите оние што ја следат и кои добро знаат како се облекува поп-sвездата

Медиумите ја посетија Јелена во семејната куќа каде што сè уште живее со нејзините деца и сопругот Душко Тошиќ, а семејството наскоро се сели во луксузна куќа што ја купија за околу 2.500.000 евра пред неколку години, од Драган Стојковиќ Пикси.

Првото нешто што нѐ изненади е со што нѐ поздрави Јелена. Таа носеше комплет со бањарка, во кој обично се шета низ куќата затоа што ѝ е најудобно. Таа со насмевка призна дека никој освен нејзините најблиски никогаш не ја видел во тоа издание, но дека тоа е „онаа Јелена“ што милиони што ја следат не можат да ја видат.

Боса и расположена, таа не придружуваше до скапа работа, иако се обидуваше да скока низ собата 3 дена, за да и биде јасно и воопшто да може да се снајде во тоа.

Таа ни призна дека ова е само дел од она што го поседува и дека работите се буквално во сите простории во куќата, но не сакаше да зборува за конкретни цени.

Но, разгледувајќи низ нејзината гардероба, ни беше јасно колку пари лежат во тие четири sида.

Така, забележавме чизми на YSL кои чинат дури 8.500 евра, комплет кристали на Gucci чија цена е околу 9000 евра, чанти „ Hermès “, од кои ниту една не е под 15 000 евра, додека некои одат над 35 000 евра.

Постојат неколку исти модели од брендот Balenciaga, но во различни бои и отпечатоци, па кога ќе го додадете, ќе добиете цифра од неколку илјади евра.

Постојат и брендови како Fendi, Dior, Chanel, Prada, Jacquemus, Givenchy, Versace, Max Mara, Valentino, Dolce & Gabbana, Victoria Beckham, Christian Louboutin, Alex Perry…

Во оваа просторија има повеќе од 200 пара чевли. Некои чинат неколку стотици евра, а некои одат до споменатите 8.500 евра. Кога ќе се најде средната фигура, се заклучува дека Јелена има само 250.000 евра само во чевлите.

Нема ништо помалку во чанти, фустани, палта, одела, а многу пари се потрошени за накит, парфеми, креми за нега на тело …

Тешко е да се постигне одредена бројка, но не е тешко да се заклучи дека меѓу овие sидови има повеќе луксузни станови или куќи во Белград.

И, не, ние не само што снимавме „партали“, туку разговаравме и со Јелена, која има вреден совет за девојчињата, открива дека таа честопати се јавува во банка од луксузни бутици, но дека сите брендирани работи на светот не ви значат ништо ако немате што е највредно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi