Јелена не шокираше сите со новиот стајлинг! Апсолутно никој не погледна во секси маската на Карлеуша!

21 октомври, 2020
јк

Да, Јелена Карлеуша исто така носи маска дури и кога не оди на шопинг или, да речеме, во банка, но во тој случај – само кога треба да се вклопи во стајлингот и да остави уште посилен впечаток.

Тоа се случи денес, во вторник, 20 октомври, по доаѓањето на Ѕвезда Гранда.

Таа носеше црн фустан, проѕирен, под кој имаше црвена долна облека која ја комбинираше со високи, црвени, потпетици.

Ниту црвената долна облека не покриваше многу, бидејќи долу имаше црвени танга кои буквално беа во прв план.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum