ЈК целосно гола го ЗАПАЛИ Инстаграм! (ФОТО)

5 октомври, 2020
grand-jelena-karleusa_060920_foto-Vesna-Lalic-Nova.rs_06-1-725x483

Не е невообичаено поп-sвездата Јелена Карлеуша да нè воодушеви со разголени фотографии на нејзините социјални мрежи – но овој пат таа се надмина себеси.

Јелена објави фотографија на која е целосно гола, а во преден план е задникот над кој е напишано „БАМ“ со црвени букви.

За помалку од десет часа, фотографијата собра повеќе од седумдесет илјади лајкови – а реакциите на следбениците се измешани – од оние кои стандардно ја предизвикуваат Јелена и се обидуваат да ги задржат српските жени во социјалните рамки на наметнатата патријархија, до оние што разбираат дека таа е ѕвезда и работа ѝ е да ја забавува и испровоцира јавноста и да „фрли парче месо“ кон нив.

View this post on Instagram

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!🖕🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Во секој случај, ова е една од најпровокативните и најпосакуваните фотографии на Јелена Карлеуша досега.