КАДЕ Е БОГДАНА? Фотографијата на Вељко ги потресе социјалните мрежи, сите се прашуваат каде е неговата сопруга! (ФОТО)

3 декември, 2020
Screenshot_2_1000x0

Сите се таму, само неа ја нема!

Вељко Ражнатовиќ на своите социјални мрежи често објавува детали од семејната идила, па имаме можност да видиме како расте неговиот наследник Жељко, што прави мама Цеца, но и како времето го поминува младиот брачен пар.

Сепак, неговата нова слика предизвика загриженост и сите се прашуваат каде е Богдана…

Вељко, неговиот најдобар пријател Мирко Шијан и неговата избраничка, односно сестрата на Богдана, Бојана, насмеани и среќни.

Само Ражнатовиќ недостасува за тимот да биде во полн состав, но можно е таа да го заспива малиот Жељко.

Исто така, на сликата може да се забележи дека Мирко и Бојана се вљубени до ушите. Дали веќе се слушаат венчалните ѕвона?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi