КАКО АВИОН! Многумина прокоментираа дека има силиконски задник: Еве како изгледа ЗАДНИКОТ на Цеца! Пејачката покажа со што располага! (ФОТО)

10 октомври, 2020
цеца

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе неколку дена ужива на Кипар, каде е сопственик на вила во нејзина сопственост.

Иако есента официјално започна, пејачката одлучи да ги искористи поволните временски температури и да го искористи времето за сончање и уживање во морето, а нејзината сестра Лидија и пријателите со кои отиде на јахта, каде што беа направени фотографии и снимки, буквално ги запалија мрежите.

Цеца Ражнатовиќ


Цеца, која наполни 47 години во јули, се соблече во зелено бикини и покажа совршена фигура на која, без сомнение, може да и позавидат многу помлади девојки. Очигледно, здравиот начин на живот и редовниот личен тренинг, кои ги има во својот дом на Дедиње, вродија со плод, па Ражнатовиќ се стегна и изгуби неколку вишок килограми што ги здебели за време на карантинот, и сега никогаш не изгледа подобро.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum