КАКО ЦУНАМИ, СРУШИ СЕ ПРЕД СЕБЕ! Никој не можеше да ја смири Матора, таа доби нервен слом поради среќата на Сања! (ВИДЕО)

19 октомври, 2020
матора

Таа не прифаќа дека за Сања е минато…

Јована Томиќ Матора не може да се помири со фактот дека на Сања Станковиќ и се допаѓа Фран Пујас. Лепи Миша и пришол да ја смири, но не успеал во тоа. Во еден момент, во бес, Матора започна да вика, и таму клоцаше и сруши сè што беше на масата.Матора, не можеш да застанеш на патот на нивната среќа, кој си ти да ги тероризираш, не тероризирај ги Сања и Фран повеќе! – рече Миша.

Само пушти ме, те молам, подобро да не кажувам што имам. Ќе направам пауза, дозволете ми да бидам сама и да го прифатам тоа, ме боли увото за Фран – рече Јована.

Таа ме прави будала и знае дека знам сè, не знам што сака – додаде Матора.

Те разбирам, но мора да се смириш. Ми рече дека му се допаѓа – додаде Мича.

Забележав дека и се допаѓа, мислев дека тоа е Томовиќ или Кристијан. Она што правеше со мене, прави и со него, јас се гледам во Фран. Флертував со неа три месеци, таа игра натпревар со него бидејќи тој е добар со неа – додаде Матора.

Погледнете подолу за повеќе детали:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum