Како е можно Нивес да биде ваква убавица? „Кога ќе умрам, ќе ти оставам сè“: Поради новото секси издание, обожавателите ПОЛУДЕА!

12 октомври, 2020
нивес

Нивес Целзијус, како и секогаш, ги маѓепсува своите обожаватели со секоја објава. Нејзиното саботно издание со толку длабоко деколте што еден обожавател дури и рече дека ќе и остави сè кога ќе умре.

Таа толку многу ја играше фантазијата на другите што ги претвори во очајни луѓе, па еден обожавател ја молеше да им го покаже остатокот сега дека покажа скоро сè

Нивес едноставно никогаш не разочарува. Оваа фотографија купи скоро 19 000 ‘лајкови’. За некои, во Хрватска има само Нивес.

View this post on Instagram

Subota! 🍸 #girlboss #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on