Како изгледа денес ќерката на Здравко Чолич? Убава и со совршени облини!

25 септември, 2020
здравко

Постарата ќерка на пејачот Здравко Чолиќ честопати ги споделува своите фотографии од излетите со своите придружници, а сега се воодушеви со новиот оглас.

Во еден момент, Уна направи селфи во жолт костим за капење што ги истакнуваше нејзините облини, додека деколтето беше во преден план.