Каква провокација од Јелена Карлеуша! Во проѕирен комбинезон ги натера сите ја гледаат!

1 октомври, 2020
јк

Новиот ден на снимање во студиото Гранд на Кожутњак значи и ново жешко издание на членката на жирито на „Ѕвезда Гранда“, Јелена Карлеуша.

Претходните денови поп-starвездата „грмеше“ во провокативни фустани, а последниот ден од септември реши да го одбележи со про transparentирен комбинезон.

Јелена не носеше градник, па не требаше да чуе дека сите очи “се залепија’ на нејзината биста, а кога се сврте, тие се „пренасочија“ на позадината.

Сепак, русокосата sвезда носеше гаќички, па посилниот пол веројатно најмногу ќе ги зумира кодовите на Јелена од предната страна, обидувајќи се да ги „дешифрира“.