КАРЛЕУША БРУТАЛНО СЕ ИСМЕЈУВА НА БРЕМЕНИ ЖЕНИ! „Готвење и пеглање? Имам жени што го прават тоа“!

7 ноември, 2020
kar

Пејачката Јелена Карлеуша честопати предизвикува бес со своите јавни настапи. Таа често го коментира изгледот на учесниците на натпреварите за пеење, а овој пат грубо ја трогна бремената жена. Поради нејзината изјава, социјалните мрежи беа вжештени од коментарите. Имено, во пресрет на снимањето на новата емисија „Ѕвезда Гранда“, таа се осврна на бременоста.

„На Балканот, кога жените раѓаат, тие се менуваат! Затоа мажите изневеруваат! Затоа што тој се ожени со една, а по раѓањето добива нешто тотално друго “, рекоа Карлеуша. Саша Поповиќ, исто така член на жирито, реагираше брзо на нејзината казна. Тој и рече дека и самата имала вишок во пределот на задникот. „Мислиш дека сега го немам“, кратко одговори Јелена.

View this post on Instagram

Ferrari

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Покрај тоа, открила дека не готви или пегла.

„Јас не готвам, не пеглам. Имам жени кои го прават тоа. Мојата работа, што ми носи пари, е да бидам секс бомба “, рече меѓу другото Карлеуша.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi