КАРЛЕУША ГИ ОБЈАВИ НАЈПРОВОКАТИВНИТЕ ФОТОГРАФИИ!

6 октомври, 2020
карлеуша

Во низата фотографии и видеа, Јелена Карлеуша промовираше еден бренд на својот Инстаграм профил, но секако привлече внимание со голотијата.

Во предизвикувачкиот, висок рез, кој изгледа дека е создаден со врзување на дебели јажиња, Карлеуша позираше, а потоа танцуваше. Но, следбениците кои инаку ја фалат за нејзините попредизвикувачки изданија, овој пат ја посрамотија.

„Еј лавице, претеравте малку со својата голотија. На крајот на краиштата, вие сте мајка “, напишаа некои. „Подобро е вашите деца да бидат пример за вашата баба отколку вие да бидете нивни пример“, додаваат други.

View this post on Instagram

BAM!🙉 In @deviantlavie

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

„Ако вашите ќерки го гледаат ова, жал ми е за двете“, рече третиот.

Ела Дворник беше меѓу коментарите.
„Да имав такво тело, ќе го покажев и јас. И кога имам 70 години, тогаш би го склопил секој за да види каков сум “, напиша таа.

View this post on Instagram

PEACE, LOVE & FUCK HATERS!🖕🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum