Карлеуша РАЗГОЛЕНА позираше пред новогодишната елка! (ФОТО)

5 декември, 2020
816887_jk_ls


Пејачката Јелена Карлеуша вчера објави фотографии од својата новогодишна елка на Инстаграм. Оваа година Карлеуша се надмина себеси кога станува збор за многуте гламурозни празнични украси. Оваа година таа избра накит во нежно розова боја со мечиња.


Пејачката денес сподели фотографија од својот дом, па можете да видите како изгледа елката на дневна светлина, тука е и нејзината бела мачка, а голите нозе на Карлеуша со вртоглаво високи потпетици, секако ја прават оваа сцена попривлечна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris