Карлеуша сакаше да се пофали со својата фризура, а сите гледаат во нејзините гради и ИНТИМНАТА зона! (ФОТО)

9 ноември, 2020
јк

Јелена Карлеуша е повторно во центарот на вниманието, но не поради нејзината коса (иако, мора да признаеме, нејзината фризура е одлична), туку поради она што го има (или го нема) на себе.

Позираше покрај огледалото во црно боди кое особено ги истакна нејзините гради, но и оној дел…

Ј.К. за 33 минути доби 33.000 лајкови.

View this post on Instagram

Beautiful hair day 💁🏼‍♀️✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi