Карлеуша со фризура „добра девојка“, но под вратот, ништо не е толку скромно!

26 октомври, 2020
јк

По неколкудневна пауза кога е во прашање снимањето на Ѕвезда Гранда, Јелена Карлеуша се појави денес, понеделник, 26 октомври, во гранд студиото на Кожутњак.

Дали затоа што понеделникот е тежок сам по себе, како и повеќето луѓе, поп-sвездата не беше расположена за повеќе екстравагантни стајлинзи, но таа донесе многу поскромна комбинација од оние што ги видовме со недели зад нас.

Станува збор за зелен фустан со златни светки, на едното рамо, кој сигурно би им одговарал на повеќето девојки кои не би се осмелиле да ги носат поопасните стајлинзи на Јелена.

Носеше сандали „Версаче“ од 1.250 долари, плетенките совршено се вклопија во ова издание, а немаше никаков накит.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum