Каубојка во високи потпетици: Карлеуша СЕКСИ позираше пред авионот!

11 декември, 2020
jkkk-830x0

„Одам во земјата на чудата“, напиша Карлеуша
Јелена Карлеуша патуваше со своите следбеници на една дестинација. Јелена не потенцираше каде точно, таа само напиша „Земја на чудата“.

Пред да се качи во авионот, Карлеуша направи провокативна фотографија.

Носеше капа и потпетици, како каубојка. Нејзините долги нозе дојдоа до израз.

„Одам во земјата на чудата“, напиша Карлеуша.
После тоа, Јелена влезе во авионот, каде повторно беше фотографирана, овој пат во седечка положба.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris