КЕБА ЗБОРУВА ЗА СЕВЕРИНА И ИГОР СО ГРУТКА ВО ГРЛОТО! Не зборувам со мојот син и снаа!

26 декември, 2020
severina-igor

Не верувам дека ќе се собереме како и другите семејства за Нова година и Божиќ. Не знам што им се случи, ниту се мешам во тоа, вели Којиќ.

Пејачот Драган Којиќ Кеба (60) откри дека веќе подолго време не е во контакт со неговиот син Игор Којиќ и поранешната снаа Северина, па се сомнева дека сите ќе се соберат како семејство за Божиќните и новогодишните празници.

– Не сакам ништо посебно во Новата година, освен да помине коронавирусот и сите да бидеме здрави. Новогодишните празници ќе ги поминам дома, но се сомневам дека целото семејство ќе биде заедно. Кога ме прашувате за Северина и Игор, немам претстава што се случува во нивниот брак, не разговарам со нив! Ниту, пак, треба да се мешам во тие работи. Не слушам често со мојот син затоа што има многу обврски, па затоа често не е дома. Не знам што се случи со Северина, не разговаравме за тоа. Таа веќе долго време е во Хрватска, не знам дали планира да дојде наскоро, но тоа е нејзината работа – неволно изјави фолкерот и објасни дека не разбира зошто медиумите секогаш сакаат да дознаат сè од него кога станува збор за Севе:

– Мојот син и снаа имаат живот. Нив мора да ги прашате дали ќе бидат во Белград за празниците. Не можам да одговорам за нив, бидејќи сигурно не сум добро упатен. Не знам.

Додека чека да помине епидемијата на коронавирусот за да започне со настапи, Којиќ го користи своето слободно време да се негува и тренира што е можно повеќе, а тој ни откри дека се штити од инфекцијата пиејќи ракија секој ден.

– Немам време да одам во салони за убавина. Јас се грижам сам за своето лице. Купувам скапи креми за пилинг и хидратација, затоа ги ставам секој ден. Имам проблем со жена затоа што понекогаш ѝ ги крадам нејзините препарати малку! Се караме, но не трае долго. Годините минуваат, кожата се релаксира и навремено мора да размислиме за брчките! Покрај тоа, се обидувам редовно да тренирам и нема зима за мене – вели фолкерот и додава:

– Кога станува збор за заштитата од короната, смислив со посебен рецепт. Пијам чаша ракија секој ден. Важно е само дека станува збор за добра домашна ракија и тогаш нема потреба да се грижите за инфекција! Убива вируси, јас почнав да го практикувам тоа кога удри првиот бран. Гледате дека делува! Слушам и доктори, лекари, се оддалечувам од толпата што е можно повеќе, па дури и кога ќе излезам од дома, носам ракија со себе. Се разбира, никогаш не треба да претерувате.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris