Ќе биде жестоко! Еве што планира Станија со влегувањето во Задруга 4!

4 ноември, 2020
задж

Старлетата Станија Добројевиќ и затвореникот Кристијан Голубовиќ за прв пат ќе се сретнат лице в лице во емисијата „Амиџи шоу“ по смртните закани кои и ги испратил.

Станија Добројевиќ проговори за оваа ситуација:

  • Требаше да дадам изјава за Кристијан, затоа дојдов. Секој е свесен дека ми се закануваа, ова не е шоу, сега станува збор за мојот живот. Едноставно реков дека дури не морам да се вратам во Србијаи тоа е тоа. Нормално е човек да биде исплашен. Најтешко ми е за моето семејство затоа што тие не се дел од овој свет и тие не разбзираат..

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi