„Ќе полуди кога ќе дознае: Еве што излегува ПРВО кога на Google се пребарува името Станија Добројевиќ! (ФОТО)

25 септември, 2020
Stanija-Dobrojevic-2

На старлетите нема да им е сѐедно кога ќе видат што луѓето сакаат прво да дознаат за нив

Станија Добројевиќ во последно време е во центарот на вниманието на медиумите поради влезот во четвртата сезона на „Задруга“, најавуван со недели.

Таа ја започна војната со Кристијан Голубовиќ уште пред почетокот на реалното шоу, а по неговите закани призна дека се плаши за својот живот.

Бидејќи се пишуваше во последно време, нејзиното име е едно од најпребаруваните термини на Гугл, а особено е интересно што прво излегува како предлог кога „Станија Добројевиќ“ е внесена во пребарувачот.

Понудата што се појавува како прва е „Станија Добројевиќ цена“ и како резултат на ова пребарување се добиваат приказни за наводна проституција на старлетата. Очигледно, корисниците на Интернет најмногу ги интересира колку чини една ноќ со Станија, која секогаш остро ги негираше обвинувањата дека се занимава со најстариот занает во Светот.

На второ место е нејзината биографија на Википедија, на трето е името на Марко Марковиќ, со кого беше во врска, на четврто место е „Задруга 4“, а особено интересно е што голем број корисници на Интернет се заинтересирани за наталната карта на Станија и нејзината исхрана.