ЌЕ ВЕ НАСМЕЕ ДО СОЛЗИ! Марија Шерифовиќ го прослави роденденот, за нејзината торта сите зборуваат! (ФОТО)

14 ноември, 2020
марија

Честитки…
Победничката на Евровизијата во 2007 година, Марија Шерифовиќ, полни 36 години, а на својот Инстаграм профил се пофали со уникатната торта со нејзиниот лик за која сите зборуваат.
Имено, нејзината мајка Верица и направи изненадување, а Марија веднаш се пофали.

– Кога мајка ќе ја направи торта – напиша Шерифовиќ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi