КОЈ ѝ е на метa?! Анастасија порача нешто БРУТАЛНО, па фановите се збунија! Сите се прашуваат што ѝ се случува! (ФОТО)

2 декември, 2020
831643_5f8c99e27b044c3e848c31a90a0a0a642354375screenshot26ff_ls

Популарната пејачка често споделува моменти, ставови и мисли со своите обожаватели, а овој пат реши да испрати моќна порака и да објасни со само неколку реченици што е најважно во животот.

– Вашата диета не вклучува само што јадете. Дури и она што го гледате, слушате, читате, како и луѓето со кои поминувате време. Грижете се за она што го ставате во вашето тело. Емоционално, духовно, физички… – објави Анастасија на своето Instagram Story.

Кој беше предизвикувачот за толку длабока порака, кој знае … Можеби ситуација со блиска личност, а можеби и тој момент на анализа на точката на животот кон која се склони сите, особено жените.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris