Колку троши Јелена Карлеуша на облека?: Погледнете ги двете вили и приватниот авион кои таа ги поседува

30 октомври, 2020
PETA-Jelena-Karleusa-Pelz-clean-2018-06-1600


Настапите на Јелена Карлеуша чинат по неколку илјади евра, а најголемиот дел од овие пари пејачката ги троши на скапа облека и патувања, додека од парите што ги заработила купиле и луксузна вила вредна два милиони евра во престижната белградска населба Дедиње, која има лифт каде Јелена често таа фотографира за да ги покаже своите најнови модни изданија пред обожавателите. Покрај лифтот, оваа вила може да се пофали и со цела просторија во која Карлеуша ги чува своите бројни чевли, облека и шминка. Но, тој луксуз во кој ужива српската дива не е крај. Нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ, купи друга вила чија вредност се проценува на повеќе од два милиони евра, а во која има дури четири бањи, како и специјални простории за услуги.

Секако, Карлеуша не штеди кога станува збор за други работи, па на пример, таа не ја украсува елката, но за тоа е задолжен посебен тим, кој е подготвен да плати две илјади евра секоја година. Затоа не е изненадувачки што Карлеуша, покрај луксузен автомобил, поседува и приватен авион. И додека Северина изнајмува приватен авион само кога оди на патувања, Карлеуша и Душко поседуваат свои, со кожни седишта, ТВ-екрани и врвен звучен систем, со дополнителна исплата за пилотот кој ги лета од една до друга локација за пет илјади евра. месечно. Покрај пилотот, во авионот има и копилот, но и стјуардеса чија месечна плата е илјада евра, што е помалку од некои партали на Јелена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum