КОНЕЧНО ЗАЕДНО- Сораја и Ана уживаат на планина! За нив нема зима – голи нозе и бујни гради колку сакаш! (ФОТО)

26 декември, 2020
soraja

Кој би рекол…

Пријателството меѓу Ана Корач и Сораја Вучелиќ трае веќе долги години, а со оглед на тоа што на едната од нив ѝ е забранет влез во Црна Гора, а на другата во Србија, тие најдоа средно решение, па се сретнаа во Босна и Херцеговина.

Пријателите уживаат во Јахорина, а со оглед на тоа колку малку облека имаат, би се рекло дека студот не им може ништо.

Тие на заедничкото видео покажаа колку се блиски, со тоа што се сакаат, а здолништето на Сораја е толку кратко, што за малку не ја откри долната облека.

Еве како изгледаше сето тоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi