Кралски третман за малиот Жеjко Ражнатовиќ додека гледа цртани филмови

11 октомври, 2020
veljko-raznatovic-zeljko-raznatovic-1-830x0

Тато Вељко гордо забележа сè

Малиот Жељко Ражнатовиќ е омилен во славното семејство и сè е прилагодено за него, како што покажа неговиот татко Вељко Ражнатовиќ.

Слики и снимки од малиот Жељко често има на социјалните мрежи, бидејќи тој е миленик на целото семејство, па јавноста имаше можност да го види уште од неговото раѓање.

Синот на фолк sвездата го снимил наследникот додека гледал цртани филмови на ТВ и бил мирен како бубачка.

– Крал – напиша Вељко во описот, а се чини дека таткото и синот поминаа квалитетно време дома сами.

Жељко удобно беше сместен во својата фотелја, а специјално за него беа поставени перници на подот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum