Кристијан Голубовиќ доби шокантно писмо! Еве и од кого… (ФОТО)

22 ноември, 2020
г


Денес, Кристијан Голубовиќ го слави својот празник Аранѓеловдeн во Белата куќа, а по тој повод доби писмо од неговата сестра Кристина

Таа му се обрати со трогателни зборови и прашања што ја мачеа.

Здраво, брате! Среќна ти слава, само за да знаеш, ја следам секоја „Задруга“, би сакала да те поддржам и да ти кажам да не паѓаш на какви било провокации. Знаеш колку си психички силен и стабилен. Знаеш многу добро поради што влезе и за што се бориш, а кога ќе дојде моментот, нема расправија, запомни го тоа. Кога и да погледнам, не ми е пријатно, се тресам, плачам, добро знам дека не ти е лесно и дека мора да издржиш. Сите таму се покварени… Само мило ми е што Чорба, Мишел, Алекс и Звездана се покрај тебе и пренеси им поздрав од мене и чувајте се! – тоа е дел од писмото што го доби од неговата сестра.

Само да ве прашам, зошто само еднаш ја поздравуваш својата сестра и децата? Дали тоа го заслужив? – го праша сестра му.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi