Кристијан ја нападна Милјана! Обезбедувањето НЕ стигна да реагира на време!

11 ноември, 2020
зад

Денес, Белата куќа доби писмо од Големиот началник во кое членовите на задругата беа известени дека Милјана Кулиќ ги тужи Вук Моб и Лазар Чолиќ Зола затоа што обајцата користат жени. За време на судењето, Милјана ги извади сите валкани алишта од врската со Зола, па настана хаос во „Задругата“.

Кристијан Голубовиќ беше судија на ова судење, па дури и тој не можеа да ги отргне колегите. Во еден момент, тој сакаше да се исмејува, па затоа го завитка дуксерот околу вратот, за да им стане јасно дека повеќе не може да ги слуша нивните аргументи.

Бидејќи ниту ова не помогна, тој се приближи до Милјана и и стави дуксер над главата, ја фати за врат и ја повлече назад.

  • Пушти ме, не се чувствувам добро – му рече Милјана на Кристијан.

Погледнете како изгледаше оваа ситуација:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi