КРИСТИЈАН ЈА УРНИСА: “Имаше секс во креветот на нејзината мајка а потоа бесрамно и ја бакнува сликата…” (ВИДЕО)

13 декември, 2020
833583_kristijan-golubovic_ls


На крајот од состанокот, Кристијан Голубовиќ ги нападна Милјана Кулиќ и Лазар Чолиќ Зола

На крајот од состанокот, Кристијан Голубовиќ ги нападна Милјана Кулиќ и Лазар Чолиќ Зола, поради нивната моментална бурна и напната ситуација со третиот абортус.

-Тома ја остави својата болна жена, и без срам ја изневери со едно девојченце! Сите ја заборавивте… Милјана Кулиќ, таа е тука меѓу нас, отиде да ја направи најнеморалната работа, а тоа е абортус по трет пат! Тие имаа секс во креветот на нејзината мајка, а потоа бесрамно ја бакнува нејзината слика! Таа ја понижи мајка си тука! – рече Кристијан на крајот од состанокот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris