КРИСТИЈАН ЌЕ БИДЕ ВО ШОК! Неговата сопруга Ивана проговори! (ВИДЕО)

23 октомври, 2020
кристијан

Додека тој поминува време во реалити шоу, откриваме што се случува во неговиот роден град


Членот на Задруга Кристијан Голубовиќ пред јавноста претставува слика на опасно момче. Тој честопати се фали дека не одговарал за повеќекратни убиства, па дури и се закануваше на старлетата Станија Добројевиќ дека ќе ја убие ако не се извини за навредите што му ги нанесе на неговото семејство

Во моментов е најактуалниот задругар и главна тема на домашните медиуми и на публиката што го следи реалното шоу „Задруга“. Некои од новинарите се упатија кон Краjљево, каде живее сопругата на Кристијан Голубовиќ!

Иако многумина очекуваа сограѓаните на Кристијан да избегнат да зборуваат за него поради имиџот на негативец што го одгледуваше со години, тоа беше сосема спротивно! Секој едвај чекаше да каже нешто убаво!

Но, прво застанавме кај зградата во која живее неговото семејство. Меѓутоа, кога за заѕвонивме на домофон, г-ѓа Голубовиќ ни рече дека не е расположена да разговара со медиумите.

Немам време, навистина. Не се лути, но јас не давам изјави – тоа беше сè што имаше да каже за нејзиниот сопруг и таткото на нивната ќерка Ивана.

Погледнете што шокантно откриле соседите на Кристијан на видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum