КРИСТИЈАН ПОЛУДЕ! Таа му украде нешто многу важно пред да излезе од Задруга!

17 ноември, 2020
кристијан

Тој и се пожали на Маја Маринковиќ
Маја Маринковиќ остана сама со Кристијан Голубовиќ во пабот, и го праша зошто е изнервиран.


Тој потоа откри дека Анѓела Миленковиќ Анаконда наводно го украла, пред да го напушти имотот, но дополнително го изнервираа Ана Булатовиќ и Филип Џар.

За што си вознемирен? – праша Маја.

-Ана ме брка, зедов шише вино, за луѓето ја примат малце крвта на Исус што е традиција. Еве, дојде овој, Цар, ми ја зеде чашата и ми ја испи цела. Поентата тука сите да се опијат и из*бат, а после зборуваат за морал! Мајо, дали си нормална? Ти му помагаш сто пати а еднаш кога не можеш одма си пи*ка. Тоа се луѓе без кодекс. Оваа што денес испадна ми ги зеде моите влечки и си замина, затоа што нема свои – рече Кристијан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi