КРИСТИЈАН ПОВТОРНО се заканува: Голубовиќ во жесток конфликт со Тара Симов – „Ќе те плеснам!“

3 октомври, 2020
крис

Кристијан Голубовиќ и Тара Симов влегоа во конфликт по што учесникот во Задругата заврши во солзи, бидејќи тој и рече „дека ќе и удри шлаканица“.

Тара не можеше да се смири, а Стефан Шебез и Владимир Томовиќ се обидоа на секој начин да ја утешат.

“Види, тој сака да ме удри, јас имам 50 кила и 22 години! Не може да ми удри шлаканица и тоа е тоа!”, Рече таа низ солзи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum