„КРИСТИЈАН СЕ ПРОДАДЕ ЗА ПАРИ“ Станија никогаш поискрено за Голубовиќ, а потоа го спомена и Томовиќ!

20 ноември, 2020
станија

Станија Добројевиќ ја прокоментира моменталната состојба во Белата куќа и во таа прилика се осврна на конфликтот на Кристијан Голубовиќ со нејзиното поранешно момче Владимир Томовиќ.


Таа најпрво го кажа своето мислење за конфликтот меѓу Кристијан и Фран Пујас.

Некако, Фран беше искрен кога рече: „Доби по…“, не ми се допаѓа што Кристијан се продаде за пари, за да го изгуби тој натпревар, но добро, се за пари – рече таа.
Таа ја коментираше и кавгата меѓу Владимир и Кристијан, што се случи само поради неа.

-Ми се допаѓа ставот на Владимир овде, дека јас сум поранешна девојка и дека секој си тргнал по својот пат. Но, Владимир ми упати многу погрдни зборови, да не го стореше тоа, ќе беше одлично – додаде Станија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi