Кристијан заврши во полиција, а Станија си ги пакува куферите?

22 октомври, 2020
стани

Кристијан Голубовиќ беше изнесен од реалноста за да даде изјава пред полицијата во Рума, поради заканите што ги упати во реалноста кон Станија Добројевиќ.

Голубовиќ не сакаше да дава изјави без адвокат, но Станија се огласи на социјалните мрежи, а поради нејзиното видео сите се прашуваат дали доаѓа на „Задруга 4“.

Станија објави видео од авионот и со тоа ја скокотка фантазијата на сите дали тоа значи дека тој се враќа во Белград и се подготвува да влезе во Белата куќа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum