КРИСТИЈАН зборуваше за конфликтот со Томовиќ и Станија: Најлошо е кучето што НЕ лае! (ВИДЕО)

30 октомври, 2020
кристијан и станија

Откри како тој би постапил ако таа влезе во Задруга

Кристијан Голубовиќ и Станија Добројевиќ неодамна требаше да се соочат со обвинителството поради смртните закани за кои зборуваше во реалното шоу „Задруга“ во живо, а потоа Голубовиќ отишол и на судијата му рекол дека „сè е кажано заради рејтингот “ и дека тој не мислел така. Додека старлетата беше фотографирана пред судот, но не беше сослушана.

Кристијан синоќа повторно беше во судир со нејзиното поранешно момче Владимир Томовиќ, а сега тој зборуваше за тоа.

„Имавше конфликт со Томовиќ, каде се споменува и Станија. Што имаш да кажеш за тоа и како би реагирал доколку влезе?“, Го праша Филип Цар.

“Најлошо е кучето што не лае! Јас и таа тогаш имавме некаков контакт, тоа е 90% точно, 10% неточно! Јас секогаш можам да ги сварам сите работи. Не дојдов во Задруга да разоткривам ништо. Знам да препознаам , кога некој ржи, на пример. Треба да ме мрази ако не ме сака, а не тие игри, топло и ладно “, објасни Кристијан и додаде:

“Јас само би раскажал една ситуација за еден наш боем. Тој во тоа време и пријде на мојата девојка и јас го прашав за тоа, па започна тепачка. Потоа, подадовме рака еден на друг, па тој објасни кој е тој впрочем. Беше смешна ситуација, но ние сè решивме. Таков беше Царе Партибрејкер! За 20 години затвор, прочитав 5.000 книги, се откажав од пушењето. И не ме прашувајте за луѓето што ги гледам сега и никогаш повеќе”. – рече тој.

Потсетуваме, Кристијан неодамна ја напушти Задругa со цел да биде сослушан во обвинителството во Рума затоа што и се заканил на Станија Добројевиќ со смрт во програма во живо. Потоа тој одби да даде изјава без присуство на неговиот адвокат. Конфликтот со Станија датира од периодот на реалнoто шоу Фарма, кога, како што тврди Станија, тој „јавно ја рекетирал“.

Конфликтот продолжи и доби жестоки размери непосредно пред почетокот на оваа сезона на реалното шоу Задруга, во кое Станија не се приклучи „затоа што не се чувствува безбедно“ поради ситуацијата со него, како и смртната закана што Голубовиќ и ја испрати пред милионската публика.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum