КУЌНАТА ПОМОШНИЧКА НА ЛЕПА БРЕНА СТАНА ХИТ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Виктор сними видео како таа привлекува метал со своето тело, а еве што се случува во дневната соба

18 октомври, 2020
KUCNA-POMOCNICA-LEPE-BRENE-HIT-NA-MREZAMA-Viktor-snimio-kako-privlaci-METAL-telom-a-evo-sta-se-desava-u-DNEVNOJ-SOBI

Виктор Живојиновиќ ги сподели „вештините“ на семејната куќна помошничка и изненади многумина на социјалните мрежи.

Имено, Виктор објави дел од атмосферата од домот на Живојиновиќ и покажа како телото на куќната помошничка привлекува метал како магнет, а кога се движи, радиото се исклучува или вклучува.

Да потсетиме, куќната помошничка на Лепа Брена стана хит на социјалните мрежи неодамна кога им даваше совети на луѓето како да го „победат вирусот“.