ЛЕПА БРЕНА И САША ПОПОВИЌ БИЛЕ ШЕСТ ГОДИНИ ВО ВРСКА? Излегоа деталите за врската – „По раскинувањето тој сакаше да се самоубие“!

2 ноември, 2020
саша и лепа

Малкумина го знаеја ова!
Лепа Брена и Саша Поповиќ настапуваа заедно со години, а малку луѓе ги знаат деталите за нивната врска. „Slatki greh“ се распадна во 1994 година, а некои членови продолжија да се занимаваат со музика.

„Slatki greh“ постои и денес, но во состав на помладите членови. Од старите членови останаа само тапанарот Бранислав Мијатовиќ Мија и гитаристот Зоран Раданов Зоки, кои во моментов ги гледаме во емисијата „Никогаш не е доцна“.


Живојин Матиќ Жиле, клавијатурист, ги изнесе досега нераскажаните детали за односот помеѓу Лепа Брена и Саша Поповиќ.

“Ја следев љубовта на Брена и Саша Поповиќ од почеток. Јавна тајна е дека тие беа заедно шест години. Кога Брена ја прекина врската и отиде во Австралија на мечот на нејзиниот иден сопруг Боба, Саша сакаше да се убие. Тој беше очаен и плачеше непрекинато и не знаеше што да стори во врска со тоа “, рече Жиле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi