ЛЕПА БРЕНА ОБЈАВИ СЛИКА ОД НЕЈЗИНАТА МЛАДОСТ: Вака изгледаше пејачката во тинејџерските денови! (ФОТО)

1 декември, 2020
лепа

За време на нејзината исклучително долга и успешна кариера, Лепа Брена ги наполни стадионите, концертните сали до последното место, слета со хеликоптер, направи шоу со музичари на сцената и стана најголемата sвезда на овие простори.

Пејачката важи за исклучително убава жена која се негува со текот на годините со цел да ја задржи својата убавина што е можно подолго, но и да изгледа младешки, а јавноста ја следеше како расте пред камера.

Сепак, досега не е објавена ниту една слика на која се гледа Лепа Брена во тинејџерските години.

Во тоа време, Брена немаше идеја дека неколку години подоцна, цела Југославија ќе и запее гласно и ќе го извика нејзиното име. Таа ги задржа своите очи и насмевка до денес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi