Лепа Брена полека ја губи косата? Таа е фотографирана без перика! (ФОТО)

4 декември, 2020
brena foto vladimir_1000x0


Најчесто на Инстаграм објавува слики со капа, качкет или марама
Како што неодамна пишуваа медиумите, Лепа Брена полека ја губи косата, па во последно време не ги вади периките од главата, а ги има во секоја форма и должина.


Без оглед на медиумите и што се пишува, многу нејзини обожаватели кои ја следат кариерата на пејачката забележаа и дека Брена има проблем со косата.

Со текот на годините стануваше сива, косата и се разретчуваше и секогаш кога Брена излегуваше во јавноста, фризерите и ја натапируваа за нејзината фризура да изгледа побујна.

Популарната фолкерка беше фотографирана ова лето на море, каде може да се забележи сив израсток на нејзината глава, како и ретката коса.


Брена започна да носи траки, панделки и марами за косата да и изгледа поубаво.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi