ЛУДИЛО ВО НАЈАВА “Жена од Султана“ влегува во „Задруга“: Пејачката подготвува невиден хаос!

9 септември, 2020
Tijana_240720_ALO M Josida 010_1000x0

Нејзиното влегување ќе се памети долго време!

Пејачката Тијана Милентијевиќ, која сите ја знаеме од хитот „Жена од султана“, вечерва ќе влезе во „Задруга 4“ за да направи вистинско шоу на првата забава во оваа сезона.

Таа се огласи за еден портал пред да влезе и откри дека ќе се потруди да направи невидено шоу.

– Очекувајте големо шоу вечерва и искрено се надевам дека ќе биде најдобрата забава. Задругарите ја пееја мојата песна уште од влегувањето, слушнав дека Милјана веќе ја зеде за „Задруговизија“, така да.. – рече Тијана Е.М.

Нејзиниот спот за песната има повеќе од 40 милиони прегледи на Јутјуб.