ЛУКСУЗ ОД КОЈ ЌЕ ВИ ЗАСТАНЕ ЗДИВОТ! Погледнете како се подготвува семејството Родиќ за Новогодишните празници! (ФОТО)

27 ноември, 2020
395659_rodici_f


Наташа Родиќ се огласи на својот Инстаграм профил и покажа како го украсиле домот во Тител за новогодишните празници
Имено, Наташа Родиќ објави фотографија и покажа како ја украсуваат новогодишната елка, и сè пукаше од луксуз.


Елката е украсена со мечиња и машнички.

Она што е интересно е што таа ја украси елката со мечиња, што, ќе се согласите, е невообичаено, а сепак изгледа убаво за Новогодишната ноќ.
Може да се забележи дека Родиќ се многу слични по вкус на Ражнатовиќ, од кои сме навикнати да гледаме само луксузни и богати украси.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi