Луна Џогани на забава кај фудбалерот ги покажа силиконите!

8 септември, 2020
nemanja-radonjic (1)


Младенците присуствуваа на отворањето на кафулето на Немања Радоњиќ, на кое присуствуваа и Лола Смиjаниќ и Стојковиќ со своите подобри полувремиња. И Зорана беше таму, но во морето на јавни личности, Луна украде малку повеќе внимание!

View this post on Instagram

@andreja_djokovic_ @ipecenica @makeupnenad

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Носеше фустан кој едвај ги покриваше нејзините гради. Поточно, едната…