Луна ги почести обожавателите со секси фотографии во долна облека: Едната е од кревет!

26 септември, 2020
луна

Луна Џогани се врати во Белград по одморот во Турција, каде беше со својот вереник Марко Миjковиќ. Победничката на „Задруга 2“ предизвика емоции од нејзиниот летен одмор, а на Инстаграм објави две провокативни фотографии.

Луна позираше во долна облека. Таа сликала прво пред огледалото, а потоа и на креветот.

Време за релаксација – напиша победникот на „Задруга 2“.

Погледнете ги фотографиите: