Луна го покажа тестот за бременост! Таа ја сними реакцијата на Марко кога му соопшти – Тој беше во ШОК! (ВИДЕО)

19 октомври, 2020
тест

Пресреќна е!
Братот на Луна Џогани, Адам Џогани, прв ја сподели добрата вест на социјалните мрежи – дека неговата сестра е бремена!


Луна и Марко тогаш ја споделија добрата вест со сите преку каналот Јутјуб, кога објавија видео во кое Лунчи го известува Марко дека е бремена.

Милjковиќ беше во шок и не можеше да поверува што се случува, додека Шоганиева повтори дека ќе роди бебе.

Дали е ова точно? Па, многу убаво, одлично – рече тој. Потоа таа го сними тестот на кој може да се видат резултатите, а сè може да видите на видеото.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum